Rodinný dom v Nickelsdorfe na predaj za skvelú cenu

285,000€

Popis

Na predaj ponúkame veľmi pekný, 4 a pol izbový rodinný dom s praktickou dispozíciou. Ide celkovo o dva dvojdomy, čiže dokopy 4 obytné jednotky. Každá samostatná polovica dvojdomu má výmeru 130,82 (z toho 2 balkóny o výmere každý 7,09 m2). K domu prináleží aj parkovacia plocha pre dve autá o výmere 46 m2 a tiež terasa a záhrada o výmere spolu vyše 105 m2.

Dom je rozdelený prakticky – na dennú a nočnú časť. Dennú časť na prízemí tvorí priestraná obývačka s jedálňou a kuchyňou, technická miestnosť, toaleta s umývadielkom a práčovňa, ktorá môže slúžiť aj ako pracovňa. 

Na hornom poschodí sa nachádzajú dve detské izby so vstupom na balkón, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a dvojumývadlom, samostatné WC a spálňa so šatníkom a vstupom na balkón.

Dom je aktuálne vo výstavbe. Predpokladané dokončenie v 2024.

V dome bude podlahové vykurovanie systémom tepelného čerpadla vzduch voda. 

Nickelsdorf je veľmi pekná obec s pomerne slušnou občianskou vybavenosťou. V obci sa nachádzajú jasle, škôlka, škola, lekár, banka, pošta, potraviny. je tu pravidelné vlakové spojenie s Viedňou, ako aj autobusové spojenie s okolitými obcami. Od centra Bratislavy je Nickelsdorf vzdialený 37 km (33 minút pohodlnej jazdy autom prevažne po diaľnici), do Viedne premáva pravidelne niekoľkokrát za deň vlak. 

Zabezpečujeme sprostredkovanie kompletného právneho servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti v Rakúsku. Taktiež sprostredkujeme financovanie hypotekárnym úverom v niektorej z rakúskych bánk, preklady a tlmočenie.

Lokalita

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.