Už dokončený! Trojizbový byt s vlastnou záhradou vo Viedni

699,000€

Popis

Ponúkame Vám možnosť exkluzívneho bývania v jednej z najkrajších častí Viedne. V ponuke máme celkovo osem bytov určených na predaj, z toho šesť trojizbových, jeden dvojizbový a jeden štvorizbový, ktoré sú súčasťou moderného bytového domu nachádzajúceho sa vo veľmi vyhľadávanej časti Viedne, v časti Penzing. 

V okolí bytového domu je zástavba rodinnných domov a priamo pred bytovým domom sa nachádza krásny lesopark. Penzing patrí k najzelenším štvrtiam Viedne, pričom si zachováva vynikajúcu infraštruktúru. V blízkosti nájdete škôlky, školy, nákupné možnosti, možnosti zábavy, gastro, ale taktiež je tu výborné dopravné spojenie s ostatnými časťami Viedne, a to metrom (U4), električkou alebo autobusmi. Unikátna lokalita bytového domu sľubuje tiché bývanie a výhľad na les, pričom ste stále súčasťou pulzujúceho veľkomesta.

Dom má celkovo 10 bytových jednotiek, 22 pohodlných parkovacích miest v podzemí, z toho dve s nabíjacou stanicou pre elektroauto a výťah.

Byty budú dokončené do úplného štandardu a každý má buď balkón, terasu alebo záhradku, respektíve kombináciu viacerých týchto oddychových častí.

Ďalšie vymoženosti bytov:
– podlahové kúrenie s ovládaním v každej miestnosti
– drevohliníkové okná s izolačným trojsklom
– bezpečnostné dvere
– videovrátnik
– drevené parkety, kvalitná dlažba, podlahy terás z exotického dreva cumaru
– príprava na klimatizáciu, v strešných bytoch klimatizácia v každej miestnosti je už v cene, vonkajšie klimatizačné jednotky budú umiestnené v suteréne
– pri terasách a balkónoch prívod vody s nezámrzným kohútikom, jedna elektrická zásuvka, osvetlenie
– ku každému bytu je pivnica.

Z ponuky bytov vyberáme trojizbový byt TOP 1 s vlastnou záhradou nachádzajúci sa na prvom obytnom podlaží. Obytná plocha bytu je 84,88 m2 a pozostáva z obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou o výmere 39,86 m2, izby o výmere 10,36 m2, spálne (10,88 m2), ďalej zo samostatnej kúpeľne (6,10 m2), WC a chodby. Plocha záhrady prislúchajúcej k tomuto bytu je 109,36 m2 a plocha terasy je 69,36 m2. K bytu prislúcha aj pivnica o výmere 2 m2.

Možnosť odkúpenia parkovacieho miesta v podzemnej garáži bytového domu. Ceny od 32 000 do 35 000 eur.

Bytový dom je aktuálne už dokončený do štandardu a čaká na nasťahovanie svojich nových majiteľov.

Ak sme Vás oslovili, neváhajte a dohodnite si s nami termín obhliadky.

Zabezpečujeme sprostredkovanie kompletného právneho servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti v Rakúsku. Taktiež sprostredkujeme financovanie hypotekárnym úverom v niektorej z rakúskych bánk, preklady a tlmočenie.

Lokalita

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.