Dokončený na kľúč! Priestranný trojizbový byt so záhradou vo Viedni na predaj

699,000€

Popis

Ponúkame Vám možnosť exkluzívneho bývania v jednej z najkrajších častí Viedne. V ponuke máme celkovo osem bytov určených na predaj, z toho šesť trojizbových, jeden dvojizbový a jeden štvorizbový, ktoré sú súčasťou moderného bytového domu nachádzajúceho sa vo veľmi vyhľadávanej časti Viedne, v časti Penzing. 

V okolí bytového domu je zástavba rodinnných domov a priamo pred bytovým domom sa nachádza krásny lesopark. Penzing patrí k najzelenším štvrtiam Viedne, pričom si zachováva vynikajúcu infraštruktúru. V blízkosti nájdete škôlky, školy, nákupné možnosti, možnosti zábavy, gastro, ale taktiež je tu výborné dopravné spojenie s ostatnými časťami Viedne, a to metrom (U4), električkou alebo autobusmi. Unikátna lokalita bytového domu sľubuje tiché bývanie a výhľad na les, pričom ste stále súčasťou pulzujúceho veľkomesta.

Dom má celkovo 10 bytových jednotiek, 22 pohodlných parkovacích miest v podzemí, z toho dve s nabíjacou stanicou pre elektroauto a výťah.

Byty sú už dokončené do úplného štandardu a každý má buď balkón, terasu alebo záhradku, respektíve kombináciu viacerých týchto oddychových častí.

Ďalšie vymoženosti bytov:
podlahové kúrenie s ovládaním v každej miestnosti
drevohliníkové okná s izolačným trojsklom
bezpečnostné dvere
videovrátnik
drevené parkety, kvalitná dlažba, podlahy terás z exotického dreva cumaru
príprava na klimatizáciu, v strešných bytoch klimatizácia v každej miestnosti je už v cene, vonkajšie klimatizačné jednotky budú umiestnené v suteréne
pri terasách a balkónoch prívod vody s nezámrzným kohútikom, jedna elektrická zásuvka, osvetlenie
ku každému bytu je pivnica.

Z ponuky bytov vyberáme trojizbový byt TOP 5 s dvomi kúpelňami, terasou a vlastnou záhradou. Obytná plocha bytu je 88,18 m2 a pozostáva z obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou o výmere 26,98 m2, izby o výmere 10,73 m2, spálne (14,58 m2), ďalej z kúpeľne (5,86 m2), druhej kúpeľne pri spálni (3,53 m2) samostatného WC (2,43 m2), chodby (16,44 m2), spojovacej chodby (4,04 m2) a komory (3,59 m2). Plocha terás je 32,78 m2 a plocha záhrad 212,02 m2.

Bytový dom je aktuálne už hotový, tzv. na kľúč.

Možnosť dokúpiť parkovacie miesto v podzemnej garáži bytového domu. Ceny od 32 000 do 35 000 eur.

Ak sme Vás oslovili, neváhajte a dohodnite si s nami termín obhliadky.

Zabezpečujeme sprostredkovanie kompletného právneho servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti v Rakúsku. Taktiež sprostredkujeme financovanie hypotekárnym úverom v niektorej z rakúskych bánk, preklady a tlmočenie.

Lokalita

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.