Novostavba rodinného domu tesne pred dokončením

380,000€

Popis

Na predaj ponúkame novostavbu rodinného domu v rakúskej obci Potzneusiedl. Dom je práve vo výstavbe, nedávno bola dokončená strecha a fasáda. Dom sa nachádza v tichej časti obce Potzneusiedl a má krásny rovinatý pozemok v ideálnej výmere 544 m2.

Samotný dom má dve podlažia dohromady o výmere 160 m2 a päť miestností a dve kúpeľne. Na prízezemí sa nachádza hneď za zádverím vstupná chodba o výmere 4,70 m2. Z nej sa vchádza do haly o výmere 8,3 m2. Obývačka je spojená s kuchyňou a má výmeru 42 m2. Na prízemí sa ďalej nachádza hosťovská izba, prípadne pracovňa o výmere  13,17 m2, tiež je tu technická miestnosť o výmere 7,66 m2 a menšia kúpeľňa s toaletou, umývadlom a sprchovým kútom. 

Na poschodí sú tri spálne (20 m2, 18,46 m2, a 13,26 m2). Ďalej sa tu nachádza priestranný šatník 9,65 m2 a veľká kúpeľňa s vaňou, toaletou a umývadlom. 

Vykurovanie domu je podlahové pomocou tepelného čerpadla vzduch voda. Dom bude kompletne napojený na vodu, elektrinu a kanalizáciu. Okná sú plastové s izolačným trojsklom. 

Z obývačky je vstup na prestrešenú terasu (9,7 m2)  a jedna zo spální má priestranný balkón (8,04 m2).

Dom je voči pozemku situovaný tak, že je jedným múrom na hranici, čím vznikol výborný priestor na pozemku aj na prípadné ďalšie stavby – garáž, prístrešok, záhradný domček a ešte zostane veľa priestoru aj na okrasnú či užitkovú záhradu. 

Dom sa predáva v stave holodom a bude pre nového majiteľa pripravený tak, aby si mohol osadiť dlažby, obklady, sanitu, podlahy a dvere. 

Rakúska obec Potzneusiedl je známa svojimi prírodnými krásami, najmä biotopom v povodí rieky Leitha, ktorá tečie jej katastrom. V obci sa nachádza škôlka, obecný úrad, menšie potraviny. Výborná je dostupnosť na letisko (cca 35 minút autom po diaľnici), ale aj do Bratislavy (cca 20 minútn autom). 

Sprostredkúvame hypotéky v rakúskych bankách, ako aj kompletný právny proces spojený s kúpou, ktorým vás kompletne a bez stresov prevedieme.

Lokalita

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.