Pred dokončením: Moderný dvojdom v Hainburg an der Donau

399,000€

Popis

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj krásne dvojdomy v malebnom rakúskom mestečku Hainburg an der Donau. Jedná sa o dva dvojdomy, dokopy teda štyri poldomy. Každý z poldomov bude mať vlastnú oddychovú časť v podobe záhradky a dve parkovacie miesta.

Čistá podlahová plocha jednotlivých obytných jednotiek je 143 m2, k tomu patrí terasa o výmere ďalších 9 m2 a dve parkovacie miesta o rozlohe od 32 m2. Domy majú identické výmery aj pôdorysy, líšia sa len veľkosťou záhradiek a orientáciou. Vynikajúca je nielen samotná poloha (blízko centra), ale aj premyslená a praktická vnútorná dispozícia domov, či ich moderné prevedenie. 

Na prvom podlaží sa nachádza priestranná obývačka s kuchyňou a jedálňou (možnosť dobudovať krb), hosťovská izba alebo pracovňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC a tiež technická miestnosť.

Na druhom podlaží sú tri spálne, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, dvojumývadlom, samostatné WC a komora.

Ku každému domu prislúcha záhrada a podiel na spoločných plochách (prístupová cesta). Domy budú postavené z najmodernejších materiálov, vďaka ktorým budú energeticky veľmi nenáročné, čo je prísľubom nízkych mesačných nákladov. 

Domy sa predávajú v štádiu holodom, v cene bude zahrnuté:

– podlahové vykurovanie na báze tepelného čerpadla vzduch – voda, 
– príprava na elektrické vonkajšie žalúzie, 
– plastové okná s izolačným trojsklom, 
– príprava na fotovoltaiku, 
– príprava na klimatizáciu v každej izbe, 
– komín ako príprava na krb, 
– internet a TV rozvody v každej miestnosti, 
– príprava na terasu
– v cene je aj podiel a finálna úprava spoločných plôch (prístupová cesta, parkovacie plochy), ako aj úprava (vyčistenie) záhradiek vrátane oplotenia. 

Cena domu Haus B2 je 399 000 eur v prevedení holodom. Plocha záhradky je 51 m2, parkovacie plochy sú 32 m2.

Ostatné voľné domy v rámci tohto projektu: 

Haus A1 v prevedení holodom. Plocha záhradky je 65 m2.

Haus A2 v prevedení holodom. Plocha záhradky je 148 m2. 

Haus B1 v prevedení holodom. Plocha záhradky je 52 m2.

Hainburg je známy svojou vynikajúcou infraštruktúrou. Nachádzajú sa tu škôlky, školy, lekári, lekárne, nemocnica, vererinárna klinika, banky, pošta, rôzne služby, vynikajúce nákupné možnosti. K tomu krásna príroda, možnosť športového, ale aj kultúrneho vyžitia, detské ihriská. Netreba zabudnúť ani na výborné spojenie verejnou dopravou s Viedňou (S-bahn) alebo autobusové spojenie s Bratislavou. 

Sprostredkúvame nielen kúpu a predaj nehnuteľností v Rakúsku, ale aj hypotekárne úvery pre Slovákov v niektorej z rakúskych bánk. Prevedieme vás pohodlne a bez stresu celým procesom kúpy, od rezervácie, cez podpis kúpnej zmluvy, až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti.

Lokalita

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.