Dvojizbový byt na predaj v Hainburg an der Donau

140,000€

Popis

Ponúkame na predaj dvojizbový, plne zariadený byt v Hainburg an der Donau. Byt sa nachádza na 4. poschodí zo 4, je priestranný, tichý, slnečný a má krásny výhľad a bezproblémové parkovanie pred bytovým domom.

Byt pozostáva z chodby, spálne o výmere 16, 80 m2, kúpeľne s vaňou a práčkou, samostatného WC, obývačky 20,8 m2 a čiastočne oddelenej kuchyne o výmere 7,30 m2. Čistá podlahová plocha bytu bez pivnice je 56 m2.

Byt je komplet zariadený, vrátane práčky, kuchynských spotrebičov – rúra, varná doska, chladnička s mrazničkou, digestor, umývačka. V spálni je vstavaná skriňa, komoda, posteľ. V obývačke sedačka, konferenčný stolík, dve kreslá, police, skrinka pod TV.

Byt sa nachádza v príjemnou bytovom dome bez výťahu. Je vykurovaný peletkami. Hneď vedľa vchodu do bytu je veľmi pekný podstrešný priestor na odkladanie vecí, prípadne na sušenie bielizne. K bytu prislúcha aj uzamykateľná pivnica a priestor na bicykle, či kočík. Celý pozemok okolo bytového domu je oplotený. Mesačné náklady 250 eur.

Byt je kúpou voľný. 

Hainburg je známy svojou vynikajúcou infraštruktúrou. Nachádzajú sa tu škôlky, školy, lekári, lekárne, nemocnica, vererinárna klinika, banky, pošta, rôzne služby, vynikajúce nákupné možnosti. K tomu krásna príroda, možnosť športového, ale aj kultúrneho vyžitia, detské ihriská. Netreba zabudnúť ani na výborné spojenie verejnou dopravou s Viedňou (S-bahn) alebo autobusové spojenie s Bratislavou. 

Sprostredkúvame nielen kúpu a predaj nehnuteľností v Rakúsku, ale aj hypotekárne úvery pre Slovákov v niektorej z rakúskych bánk. Prevedieme vás pohodlne a bez stresu celým procesom kúpy, od rezervácie, cez podpis kúpnej zmluvy, až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti.

To najdôležitejšie

Lokalita

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.