Byt s charakterom rodinného domu s terasou a záhradou

219,000€

Popis

Na predaj ponúkame trojizbový byt v meste Hainburg an der Donau. Tento byt je postavený ako samostatná stavba, a teda skôr posobí ako dom. Pozemok o výmere cca 300 m2 vznikol rozdelením pôvodnej záhrady, má vlastný vstup od ulice a je celý oplotený.

Byt je priestranný, trojizbový. Prešiel niekoľkými modernizáciami, naposledy v roku 2022. V byte pribudli nové plastové okná, zateplenie, fasáda, kompletne všetky rozvody vody aj elektriny (vrátane nového rozvádzača aj 380 W). V priestrannej obývačke (32 m2) je aj kuchyňa.

Byt disponuje dvomi priestrannými spálňami (15 m2 a 24 m2), kúpeľňou a WC. Zaujímavosťou je priestor pivnice s klenbou situovaný na prízemí, ktorý sa dá využiť ako menšie súkromné wellness.

Obytná plocha bytu je 86 m2, čistá plocha záhrady (bez plochy pozemku pod bytom) je 215 m2.

Vykurovanie bytu je na peletovú pec.

Vonkajšiemu priestoru dominuje veľká terasa po celej šírke bytu, vydláždená betónovou dlažbou. Z terasy sú krásne výhľady na historické hradby, ďalej je tu k dispozícii vonkajšia sprcha so studenou aj teplou vodou, ktorou sa viete v lete príjemne osviežiť alebo použiť ako klasickú sprchu. Voda je uzatvárateľná na zimu.

V danej lokalite je bezproblémové parkovanie na ulici, respektíve aj vo dvore. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú možnosti vychádzok v prírode. Stanica vlaku smerujúceho na Schwechat a do Viedne je vzdialená len 200 m od bytu, co centra priamo na námestie je to necelých 500 m.

Hainburg je známy svojou vynikajúcou infraštruktúrou. Nachádzajú sa tu škôlky, školy, lekári, lekárne, nemocnica, vererinárna klinika, banky, pošta, rôzne služby, vynikajúce nákupné možnosti. K tomu krásna príroda, možnosť športového, ale aj kultúrneho vyžitia, detské ihriská. Netreba zabudnúť ani na výborné spojenie verejnou dopravou s Viedňou (S-bahn) alebo autobusové spojenie s Bratislavou. 

Sprostredkúvame nielen kúpu a predaj nehnuteľností v Rakúsku, ale aj hypotekárne úvery pre Slovákov v niektorej z rakúskych bánk. Prevedieme vás pohodlne a bez stresu celým procesom kúpy, od rezervácie, cez podpis kúpnej zmluvy, až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti.

Lokalita

Zdieľaj

Share

One Comment

  1. Pročková

    je tato nehnutelnost este aktualne? dakujem pekne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.