Luxusná novostavba zariadeného päťizbového rodinného domu v Kittsee

Info o cene v RK

Popis

Snívate o dome so slnečnou terasou, pergolou, záhradkou, kde sa pokojne vojde aj bazén? O dome, ktorý postačí aj pre viacčlenú rodinu a ešte zostane priestor aj na hosťovskú alebo pracovňu? O priestore, ktorý sa prispôsobí každej vašej životnej etape? S dvomi kúpeľňami, priestrannou obývačkou s kuchyňou, s pohodlným parkovaním pre vás aj pre vašu návštevu? Navyše v mieste s výbornou občianskou vybavenosťou? O dome, ktorý je na tichšej ulici, ale zároveň má blízko k nákupným možnostiam, zábave, prírode, športovému vyžitiu a kulinárskym zážitkom? Ktorý spája slovenskú a rakúsku metropolu, či už vlakom alebo autom? Tak potom máme niečo pre vás.

Ponúkame na predaj krásny rodinný dom v rakúskej dedine Kittsee. Hoci sa jedná o dvojdom, architektonicky je nehnuteľnosť riešená tak, aby ste mali dostatok súkromia nielen v dome, ale aj na záhrade. 

Dom má obytnú plochu 120 m2, päť izieb a je dvojpodlažný. Na prvom podlaží sa nachádza predsieň, izba, kúpeľna s WC, chodba, technická miestnosť, obývačka s kuchyňou a terasa. Prestrešená terasa na prízemí má výmeru 21 m2.

Druhé podlažie tvoria tri spálne, priestranný šatník, chodba a kúpeľňa so sprchovým kútom, vaňou a WC. 

Vybavenie domu:
– plastové okná s izolačným trojsklom (antracit/biela)
– elektrické žalúzie a rolety, sieťky proti hmyzu
– podlahové vykurovanie tepelným čerpadlom vzduch-voda
– príprava na klimatizáciu

V podkroví sa nachádza úložný priestor o veľkosti cca 10 m2.

Celková plocha pozemku je 300 m2.

Súčasťou domu je aj pergola na terase, priestranný záhradný domček, oplotenie a tri parkovacie miesta na pozemku. Dom sa predáva čiastočne zariadený.

Celkové mesačné náklady vrátane internetu sú 320 eur. 

Dom bol kolaudovaný v roku 2020. Je postavený z tehál 25 cm a zateplený 18 cm polystyrénom. Ide o kvalitnú novostavbu s nadčasovým dizajnovým nábytkom na mieru. Na pozemku sa nachádza kvalitný bezúdržbový umelý trávnik, kríky a ovocné stromy. 

Ak vás naša ponuka zaujala, radi sa s vami stretneme osobne na obhliadke.

V cene nie su zahrnuté poplatky spojené s kúpou nehnuteľnosti v Rakúsku, ktoré predstavujú cca 10,6 % z kúpnej ceny.

Poskytujeme nielen sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľnosti v Rakúsku, vrátane právneho servisu, ale aj služby spojené so sprostredkovaní financovania v niektorej z rakúskych bánk.

Lokalita

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.