Nový trojizbový byt so záhradkou v rakúskej lyžiarskej oblasti Schladming-Dachstein

315,000€

Popis

Ponúkame na predaj trojizbový byt v novodokončenom obytnom dome v rakúskej dedinke Niederöblarn, ktorá sa nachádza v jednom z najznámejších rakúskych lyžiarskych regiónov Schladming – Dachstein.

Na predaj sú dva posledné trojizbové byty na prízemí dvojpodlažného bytového domu, v ktorom sa nachádzajú iba štyri bytové jednotky, čo zaručuje pokojné a tiché bývanie obklopené nádhernou aplskou prírodou a množstvom športového vyžitia nielen v zime, ale aj v lete.

Byt TOP 1 má výmeru 66,81 m2 a pozostáva zo vstupnej chodby 8,65 m2, kúpelňe 6 m2, komory 2,05 m2, samostatného WC 1,95 m2, obývačky spojenej s kuchyňou 25,74 m2 a dvoch spální o výmere 11,32 a 11,10 m2. V obývačke je príprava na krb. K bytu TOP 1 umiestnenému na prízemí bytového domu je aj záhradka so vstupom z obývačky o výmere 70 m2, ktorej dominuje krásna terasa o výmera cca 11 m2. K bytu príslúcha aj odklací priestor v pivnici (cca 5 m2), ale aj podiel na spoločných priestoroch a detskom ihrisku na pozemku.

V tomto bytovom dome je na predaj aj byt TOP 2, ktorý má výmeru 66,81 m2 a veľmi podobnú dispozíciu ako TOP 1 a záhradku o výmere 47 m2.

K inzerovanej cene treba pripočítať cenu za parkovacie plochy, pivničnú kobku a podiel na spoločných priestoroch a plochách, (záhrada/detské ihrisko), čo je cca 30 000 eur.

Vykurovanie v byte je podlahové, centrálne na báze tepelného čerpadla vzduch-voda so samostatným meraním odberu tepla a teplej vody pre každý byt zvlášť. Príprava na fotovoltiku a solárny ohrev vody. Dom je postavený z vysokokvalitných materiálov a spĺňa najmodernejšie energetické normy. Každý byt má samostatný merač elektriny a vody, na parkovisku je aj nabíjacia stanica pre elektroautá. 

Byty sa dodávajú v štandarde, teda vyhotovené na kľúč (bez kuchynskej linky).

Bytový dom je podpivničený a ku každému bytu prináleží aj odkladací priestor v suteréne a dve parkovacie miesta pred bytovým domom.

Dedinka Niederöblarn je pohodlne autom po rýchlostných cestách dostupná z Bratislavy za cca 3 a pol hodiny. Nachádza sa v regióne Schladming, iba 20 minút vzdialená od okresného mesta Liezen, kde sú všetky nákupné možnosti a je výborne vybavené aj z hľadiska infraštruktúry. 

V bezprostrednom okolí sú vynikajúce možnosti športového vyžitia nielen v zime, ale aj v lete. vychytené lyžiarskej strediská sú doslova na skok – Hauser Kaibling, Gumpenberg, Thalhammer, Schladming, Reiteralm, ďalej Stoderzinken, Ski Riesneralm, Tauplitzalm, Galsterberg, Planneralm, či majestátny ľadovec Dachstein. V bezprostrednom okolí nájdete aj dalšie prírodné krásy, ako Grimming, vysokohorské jazerá, vodopády. Cestou zo Slovenska sa určite nezabudnete zastaviť aj v rakúskom malebnom mestečku na jazere Hallstatt, ktoré je známe po celom svete.

V lete máte k dispozícii rôzne druhy turistiky, od nenáročných túr až po nadšencov adrenalínu, v blízkosti je golfové ihrisko, nespočetné možnosti cyklistiky nielen horskej, ale aj cestnej. Ak si budete chciet oddýchnuť, k dispozícii tu máte aj wellness, ale aj tie najlepšie reštaurácie. 

Priamo v dedine Niederöblarn je aj letisko pre menšie lietadlá a železničná stanica. Z Viedne viete byť vlakom priamo v dedine za 3,5 hodiny.

Táto výnimočná nehnuteľnosť je vhodná na bývanie, ako apartmán, ale aj ako investícia s možnosťou poskytovania prenájmu turistom. 

Ak sme vás zaujali, neváhajte a dohodnite si s nami nezáväzný termín obhliadky. Sprostredkovaním predaja nehnuteľností v Rakúsku sa venujeme už veľa rokov. Máme bohaté skúsenosti aj so sprostredkovaním úverov na bývanie pre slovenských občanov. S nami bude celý proces kúpy pohodlný a bezpečný a budeme vám po celý čas k dispozícii.

Lokalita

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.