Novostavba rodinného domu vo Viedni

521,000€

Popis

Na predaj ponúkame murovanú novostavbu radového rodinného domu vo Viedni. Dom má obytnú plochu 110 m2, 4 a pol izby, je trojpodlažný a má aj vlastnú záhradku o výmere 71 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza vo viedenskej časti Floridsdorf, v nízkopodlažnej zástavbe rodinných domov a menších bytových domov. Na pozemku sa nachádzaju len tri obytné jednotky, príjemné bývanie a pokoj sú zaručené. Nie sú tu žiadne spoločné steny.

Dom pozostáva z troch podlaží a má veľmi peknú dispozíciu.

Prízemie:
vstupná chodba 4,33 m2
WC s oknom a umývadlom 1,44 m2
technická miestnosť s oknom 6,04 m2
obývačka s kuchyňou 28,92 m2, východ na terasu

Poschodie:
kúpelňa 7,88 m2 s oknom – toaleta, sprchový kút, dvojumývadlo
chodba 3,85 m2
pracovňa/šatník/komora s oknom 5,47 m2 (polizba)
spálňa 11,60 m2
spálňa 11,28 m2

Podkrovie:
chodba 3,56 m2
kúpelňa 6,96 m2 – so sprchovým kútom, umývadlom 
WC 3,68 m2
spálňa 15,15 m2
terasa 4,80 m2

Záhrada:
plocha záhrady je 71,92 m2
terasa 

Vykurovanie domu je podlahové, tepelné čerpadlo vzduch-voda, vnútorné priečky z tehly, okná sú s trojsklom, elektrické rolety, bezpečnostné vchodové dvere. V cene je zahrnuté jedno parkovacie miesto na pozemku objektu. 

Nehnuteľnosť sa nachádza tichšej bočnej ulici, ale zároveň s vynikajúcou dostupnosťou verejnej dopravy (S-bahn S3, S2, S1, S7, autobusov 32A, a tiež električky 30 a 31). V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú všetky možné nákupné prevádzky ako potraviny Billa, Hoffer, lekáreň, klinika, zubár, veterinár, ale aj školy – materská, základná, gymnázium, množstvo stravovacích zariadení, ale napríklad aj golfové ihrisko a iné športoviská.

V prípade, že vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovat. Radi sa s vami stretneme na obhliadke tejto peknej nehnuteľnosti.

Sme realitná kancelária špecializujúca sa na rakúsky realitný trh. Sprostredkúvame nielen kúpu a predaj nehnuteľností, ale aj hypotekárne úvery pre Slovákov v niektorej z rakúskych bánk. Prevedieme vás pohodlne a bez stresu celým procesom kúpy, od rezervácie, cez podpis kúpnej zmluvy, až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti. 

Lokalita

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.