Výnimočná, luxusne zariadená novostavba rodinného domu v Hainburgu

999,000€

Popis

Ponúkame na predaj exkluzívnu novostavbu rodinného domu v Hainburg an der Donau. Dom je úplne nový, postavený z kvalitných materiálov, do detailov prepracovaný a zariadený s maximálnym citom pre estetiku.

Dom je dvojpodlažný s výmerou obytnej plochy 176 m2. Na prvom podlaží nájdete obývačku spolu s kuchyňou a jedálenským kútom. Tomuto priestoru dominujú veľké okná a krásny krb. Z obývačky sa vstupuje do hlavnej spálne domu s namieru vyhotovenými vstavanými skriňami, ktorá má vlastnú kúpeľnu, odkladací priestor a samostatný walk-in šatník. Ďalej sa na prízemí nachádza vstupná hala domu s veľkým vstavaným šatníkom, samostatné WC s umývadlom, priestranná technická miestnosť, kde sa vmestí nielen všetka domáca technika, ale zostane ešte aj dostatočne veľký odkladací priestor. Ku kuchyni prináleží aj praktická samostatná špajza.

Na poschodí sa nachádzajú ďalšie tri priestranné spálne, komora, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom a samostatné WC.

Dom má podlahové vykurovanie vzduch-voda prostredníctvom tepelného čerpadla Wiesmann (kúrenie, chladenie) a taktiež má prípravu na klimatizáciu na oboch podlažiach. Čo sa týka spotreby elektriny, dom je vďaka zriadenej fotovoltaike absolútne sebestačný bez nákladov za elektrinu. Aj vďaka tomu sú mesačné náklady na bývanie extrémne nízke, a to 100 eur mesačne (trojčlenná rodina). Súčasťou domu je aj vedľajsia budova – aktuálne dvojgaráž a dalšie miestnosti vrátane toalety. Tento priestor je tiež podlahovo vykurovaný a je ho možné využiť na plnohodnotné bývanie.

Dalšie vybavenie domu:
– vonkajšie elektrické žalúzie
– prípojka vody v záhrade vrátane automatických závlah
– plastové okná s izolačným trojsklom
– fotovoltaika 14 kW
– úprava pitnej vody
– internetová a TV prípojka v každej miestnosti, ako aj vo vedľajšej budove
– W-Lan wifi v celom dome, v záhrade aj vo vedľajšej budove
– podlahové vykurovanie aj vo vedľajšej budove
– originálna drevená podlaha v celom dome
– bezpečnostný kamerový systém
– krb
– prestrešená terasa
– podstrešný priestor.

Dom sa predáva plne zariadený vrátane techniky.

Pri rýchlom jednaní je možná zaujímavá zľava.

Hainburg je známy svojou vynikajúcou infraštruktúrou. Nachádzajú sa tu škôlky, školy, lekári, lekárne, nemocnica, vererinárna klinika, banky, pošta, rôzne služby, vynikajúce nákupné možnosti. K tomu krásna príroda, možnosť športového, ale aj kultúrneho vyžitia, detské ihriská. Netreba zabudnúť ani na výborné spojenie verejnou dopravou s Viedňou (S-bahn) alebo autobusové spojenie s Bratislavou. 

Sme realitná kancelária, ktorá má skúsenosti so sprostredkovaním kúpy a predaja nehnuteľností v Rakúsku. Takisto sprostredkúvame hypotéky v rakúskych bankách, ako aj kompletný právny proces spojený s kúpou, ktorým Vás kompletne a bez stresov prevedieme.

Lokalita

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.