Svetlý, veľký trojizbový byt s garážou, carportom a komunitnou záhradou s možnosťou prerobenia na štvorizbový

249,000€

Popis

Na predaj ponúkame priestranný byt nachádzajúci sa v okrajovej, už plne zastavanej časti Kittsee. Tento byt je súčasťou menšieho bytového domu typu rodinný dom, v ktorom sa nachádzajú iba tri obytné jednotky. Samotný byt pozostáva z troch izieb a má výmeru 103 m2 a k tomu balkón o výmere 14,25 m2.

Byt TOP 3 je jednopodlažný má úžitkovú plochu 116 m2. Nachádza sa na druhom nadzemnom podlaží (1. poschodie) a je prístupný vonkajším schodiskom. Vstupuje sa doň cez chodbu 3,5 m2, ďalej je tam samostatné WC 3 m2, kuchyňa spojená s obývačkou (52 m2), predsieň 1,59 m2, kúpeľňa 8,58 a dve izby (15,1 m2 a 18 m2). Z obývačky je vstup na balkón. Byt je možné prerobiť aj na 4-izbový!

Nehnuteľnosť pôsobí skôr ako rodinný dom, a to nielen vďaka architektúre a prevedeniu, ale aj krásnej spoločnej záhrade plnej vzrastlej zelene.

K bytu patrí aj garáž s automatickou bránou o výmere 16,44 m2 a tiez prestrešený carport o výmere 21,12 m2.

Cena bytu komplet vrátane garáže a parkovacieho miesta a podielu na spoločných častiach je 320 000 eur. K cene bytu je potrebné pripočítať všetky poplatky spojené s kúpou nehnuteľnosti v Rakúsku, čo je cca 10 %.

Samotný bytový dom bol kolaudovaný v roku 2011. Keďže stavba sa nachádza na rozsiahlejšom pozemku (1532 m2), poskytuje priestor, veľa zelene a hlavne súkromie. Pozemok je celý oplotený, ideálny pre rodiny s deťmi. Sú tu zavedené všetky siete – elektrina, voda, plyn, kanalizácia, internet. Vykurovanie je radiátorové na plyn. V byte je aj klimatizácia značky LG a to v každej miestnosti (kúrenie, chladenie s časovačom). Je k dispozícii spoločná studňa. Byt je zabezpečený alarmom a videovrátnikom.

Dom bol postavený z kvalitných materiálov – obvodové múry sú tehlové 25 cm hrúbky (porotherm), zateplenie je 20 cm. Okná su plastové s trojsklom, roletami a sieťkami proti hmyzu.

Okrem veľkého pozemku s parkovou úpravou, ktorý je súčasťou bytového domu, je možné za symbolický poplatok využívať rozľahlý vedľajší pozemok, napríklad na záhradkárčenie, na hry pre deti. Aktuálne sa na ňom nachádza menší ovocný sad, môžete si dopestovať zeleninu, ovocie, alebo ho využívať len na oddych.

Sme realitná kancelária špecializujúca sa na rakúsky realitný trh. Sprostredkúvame nielen kúpu a predaj nehnuteľností, ale aj hypotekárne úvery pre Slovákov v niektorej z rakúskych bánk. Prevedieme vás pohodlne a bez stresu celým procesom kúpy, od rezervácie, cez podpis kúpnej zmluvy, až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti.

Lokalita

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.