Rezervovaný: Štvorizbový byt s veľkým bazénom, vírivkou, garážami a krásnou záhradou

Info o cene v RK

Popis

Na predaj ponúkame krásny, priestranný rodinný byt nachádzajúci sa v okrajovej, už plne zastavanej časti Kittsee. Tento byt je súčasťou trojgeneračného domu, v ktorom sa nachádzajú iba tri obytné jednotky. Samotný byt pozostáva zo štyroch izieb a je celý podpivničený. Jeho súčasťou je veľmi pekná záhrada plná zelene o výmere okolo 250 m2.

Byt TOP 1 je jednopodlažný má obytnú plochu 129 m2 vrátane zimnej záhrady, k tomu prináleží terasa o výmere 49 m2, spomínaná záhrada a pivnica o výmere105 m2. Pivnica sa dá využívať rôznym spôsobom, môže v nej byť súkromné fitnescentrum, sauna, vírivka alebo pracovňa, prípadne špajza alebo sklad. Samotná pivnica má kúpeľňu, tri veľké miestnosti a jednu menšiu. Su tu radiátory a prísun denného svetla vďaka svetlíkom.

K bytu prislúchajú taktiež dve garáže s automatickými bránami (obe po 16,4 m2) priamo na pozemku a za garážou murovaný sklad/záhradný domček (8,7 m2). Dominantou záhrady je krásny veľký bazén o rozmeroch 4,5 x 10 m2 s prestrešením. Na záhrade sa nachádza aj vírivka prekrytá ako zimná záhrada.

Do bytu sa vchádza cez chodbu 6,5 m2. Nachádza sa tu ďalej toaleta 1,6 m2, kuchyňa s obývačkou 46,15 m2 s východom na terasu a do záhrady. V obývačke je aj krb. Ďalej sa tu nachádza pracovňa 8,82 m2, kúpeľňa 8,83 m2, chodba 2,4 m2, dve izby 15 m2 a 21 m2 a zimná záhrada 18 m2.

Dominantou pozemku je záhrada plná vzrastlej zelene. Dom si majitelia stavali ako rodinné sídlo, čo je to vidieť na precíznosti prevedenia a výbere materiálov.

K cene je potrebné pripočítať všetky poplatky spojené s kúpou nehnuteľnosti v Rakúsku, čo je cca 10 %.

Samotný bytový dom bol kolaudovaný v roku 2011. Keďže sa nachádza na rozsiahlejšom pozemku (1532 m2), svojim obyvateľom poskytuje priestor, veľa zelene a hlavne súkromie. Pozemok je celý oplotený, ideálny pre rodiny s deťmi. Sú tu zavedené všetky siete – elektrina, voda, plyn, kanalizácia, internet. Vykurovanie je radiátorové na plyn. V dome je aj klimatizácia značky LG a to v každej miestnosti (kúrenie, chladenie s časovačom).

Je k dispozícii spoločná studňa. Byt je zabezpečený alarmom a videovrátnikom. Zimná záhrada je z časti chránená pred slnkom elektrickou markízou.

Bytový dom bol postavený z kvalitných materiálov – obvodové múry sú tehlové 25-30 cm hrúbky (porotherm), zateplenie je 20 cm. Okná su plastové s trojsklom, roletami a sieťkami proti hmyzu.

Za symbolický poplatok je možné využívať rozľahlý vedľajší pozemok, napríklad na záhradkárčenie, na hry pre deti. Aktuálne sa na ňom nachádza menší ovocný sad, môžete si dopestovať zeleninu, ovocie, alebo ho využívať len na oddych.

Sme realitná kancelária špecializujúca sa na rakúsky realitný trh. Sprostredkúvame nielen kúpu a predaj nehnuteľností, ale aj hypotekárne úvery pre Slovákov v niektorej z rakúskych bánk. Prevedieme vás pohodlne a bez stresu celým procesom kúpy, od rezervácie, cez podpis kúpnej zmluvy, až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti.

Lokalita

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.