Predaný: Romantický trojizbový dom v Rakúsku na predaj

Info o cene v RK

Popis

Na predaj ponúkame veľmi pekný, romantický trojizbový domček v rakúskej dedine Zurndorf. Dom má obytnú plochu 85 m2, je vzdušný, priestranný, slnečný a veľmi pekne zariadený. Je postavený na krásnom pozemku o výmere 362 m2, ktorý je komplet oplotený a ponúka absolútne ticho a súkromie.

Dom je pôvodný, ale prešiel niekoľkými rekonštrukciami. Je moderne a veľmi vkusne zariadený, z množstvom úložného priestoru. Vstup do domu tvorí závetrie (dá sa aj uzatvoriť) a veľká hala so vstavaným šatníkom a komodou, z ktorej sa vstupuje do komory, samostatného WC a do pekne zariadenej obývačky. Z obývačky sa prechádza do kuchyne a priestrannej kúpeľne. Obývaciemu priestoru dominuje krásny krb, ktorým vykúrite celý dom. Je totiž prepojený s radiátorovým vykurovaním. Ďalej sa v dome nachádza jedálenský kút a dve spálne, jedna s východom do záhrady. V oboch spálniach sa nachádza dostatok úložného priestoru.

Pozemok je krásny, zelený, so samostatnou garážou a skladom. Tým, že pozemok je rožný, autom sa dostanete na pozemok aj z jeho zadnej strany. 

Do je vykurovaný radiátorovo a v každej miestnosti sú navyše inštalované infra panely. Je napojený na elektrinu, vodu a kanalizáciu. V dome boli nedávno menené plastové okná s izolačným trojsklom.

Zurndorf patrí k najlepšie vybaveným dedinám v okrese Neusiedl am See, len naskok od Bratislavy, ale aj Viedne. Nachádzajú sa tu jasle, škôlka (100 m), prvý a druhý stupeň základnej školy (1500 m), lekár (2500 m), lekáreň (1300 m), Billa, Spar (2500 m), tenisové kurty, volejbalové ihrisko, futbalové ihrisko, fitnesscentrum. Hovorí sa, že Zurndorf patrí k najkrajším dedinám v okolí, a to aj vďaka prekrásnej prírode. Vychutnávať si tu môžete prechádzky po hrádzi, okolo rybníka, je tu niekoľko moderne vybavených detských ihrísk a je to ideálne miesto aj pre milovníkov cyklistiky. Z Zurndorfu sa ľahko dostanete vlakom do Viedne, z neďalekého Gattendorfu aj do Bratislavy. 

V prípade, že vás naša ponuka zaujala, neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku. 

Sprostredkujeme Vám všetky právne služby spojené s kúpou nehnuteľnosti v Rakúsku. Takisto vám sprostredkujeme hypotekárne financovanie v niektorej z rakúskych bánk. S nami sa zabývate v Rakúsku ľahko a bez starostí.

To najdôležitejšie

Lokalita

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.