Rodinný dom s veľkým potenciálom a krásnou veľkou záhradou

255,000€

Popis

Na predaj ponúkame starší rodinný dom v mestečku Hainburg an der Donau. Dom sa nachádza v tichej ulici s rodinnými domami, blízko centra mestečka. Dom je v pôvodnom stave (vymenené rozvody elektriny, rekonštrukcia kúpeľne), ale svojou veľkosťou a polohou má po rekonštrukcii potenciál príjemného rodinného bývania.

Celková aktuálna obytná plocha domu je 56,4 m2 a pozostáva z dvoch obytných miestností – spálne (13,23 m2) a obývačky (25 m2), kuchyne (10 m2), kúpeľne s WC (4,30). V podkroví je možnosť vytvoriť ďalší obytný priestor o výmere cca 30 m2. Zastavaná plocha domu je 108 m2, celková užitková plocha je 180 m2.

Dom je celý podpivničený. V pivnici sa nachádzajú skladové priestory, ale aj druhá kúpeľňa s WC po nedávnej rekonštrukcii. Je tu možnosť zriadiť napríklad letnú kuchyňu, keďže pivnica je s oknami na úrovni prízemia. 

K domu prislúcha krásny pozemok, mierne terasovitý, o výmere 609 m2.

V dome boli pri rekonštrukcii staršieho dáta vymenené plastové okná (dvojsklo). V dome je zavedená elektrina, voda, plyn. Vykurovanie je radiátorové na plyn. V obývačke sa nachádza funkčný krb.

Sprostredkúvame nielen kúpu a predaj nehnuteľností v Rakúsku, ale aj hypotekárne úvery pre Slovákov v niektorej z rakúskych bánk. Prevedieme vás pohodlne a bez stresu celým procesom kúpy, od rezervácie, cez podpis kúpnej zmluvy, až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti.

Lokalita

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.