Šesťizbová novostavba rodinného domu na predaj. Priamo v zastavanej časti Kittsee

585,000€

Popis

Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom v Kittsee vo fáze tesne pred dokončením. Dom sa nachádza priamo v dedine, teda v už plne zastavanej časti Kittsee. Na vlakovú stanicu, ktorá spája Kittsee s Bratislavou a Viedňou je to peši iba niekoľko minút.

Dom má podlahovú plochu krásnych 197 m2. Plocha pozemku je 529 m2. Prízemie domu je tvorené vstupnou halou, halou so schodiskom, kuchyne s jedálňou (25 m2) a obývačkou (32 m2), pričom kuchyňu a jedáleň je možné od obývačky oddeliť, ale aj prepojiť. Ďalej sa na prízemí nachádza spálňa, respektíve pracovňa (16 m2), kúpeľňa (4 m2), samostatné WC s umývadlom a technická miestnosť.

Na poschodí sa nachádzajú 4 priestranné spálne, šatník a dve kúpeľňe s WC.

Cena domu dokončeného do štádia holodom je 585 000 eur.

Dom je aktuálne v štádiu pred dokončením do fázy holodom.

Kittsee je veľmi obľúbené miesto na bývanie pre Slovákov. Dedina má nielen vynikajúce spojenie s Bratislavou a Viedňou (vlakom aj po diaľnici), ale aj výbornú občiansku vybavenosť – sú tu jasle, škôlka, škola, pošta, banka, potraviny, obchodné centrum, nemocnica, lekári, lekáreň, reštaurácie.

Zabezpečujeme sprostredkovanie kompletného právneho servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti v Rakúsku. Taktiež sprostredkujeme financovanie hypotekárnym úverom v niektorej z rakúskych bánk, preklady a tlmočenie. 

Lokalita

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.