Trojizbový mestský byt v historickej prestavbe so záhradou na prenájom v Hainburgu

24,900€ odstupné + mesačné náklady 800 eur

Popis

Ponúkame na odstúpenie nájmu trojizbový krásny mestský byt v novostavbe bytového domu (prestavba historickej budovy starej tabakárne) v samotnom centre Hainbug an der Donau.

Byt sa nachádza v moderne zrekonštruovaných priestoroch, ktoré boli kolaudované v roku 2018. Všetok nábytok v byte bol vyrobený na mieru a s citom. Každý detail bol prepracovaný a kompozične veľmi dobre navrhnutý priestoru, ktorý je síce moderný, no napriek tomu stále dýcha históriou.

V byte sa nachádza priestranná kuchyňa s obývacím kútom. Z obývačky spojenej s kuchyňou je východ na krytú terasu (22 m2), kde je možnosť celoročného využitia a odtiaľ do priestrannej záhrady o výmere 130 m2. Záhradka je kompletne oplotená, je tam zrealizovaná aj výsadba živého plotu.

Obývačka s kuchyňou má výmeru 24 m2, priestranná chodba 12 m2, samostatné WC s umývadlom a odkladacím priestorom vo forme skrine má 3,20 m2. Veľká kúpeľňa (6,8 m2) má vaňu, umývadlo, priestor na práčku a sušičku, police. Z chodby bytu sa tiež vchádza do kumbálu o výmere 2,24 m2.

Spálňa (14,26 m2) a detská izba (12,69 m2) sú s východom do záhrady a obe sú vybavené vstavanými skriňami. V byte sa nachádzajú plávajúce podlahy, v detskej a v spálni celoplošný koberec. Byt sa prenajíma čiastočne zariadený, vrátane vstavaných nábytkov, značkovej kuchynskej linky, spotrebičov ako americkej chladničky, rúry, varnej dosky, sedačky, závesov, záclon, kobercov v spálni a v detskej izbe, svietidiel, TV vrátane soundbaru, práčky… Bytu dominujú nádherne zachované klenbové stropy a tiež vysoké drevené okná.

Odstupné za zariadenie bytu je 24 900 eur, vratná kaucia družstvu je 5 800 eur. Provízia realitnej kancelárie je 1600 eur.

Celkové mesačné náklady za byt sú 697,18 eur nájomné + 100 eur energie. V cene nájmu je aj parkovacie miesto v podzemnej garáži. K bytu prislúcha aj veľká pivnica o výmere 2,39 m2.

Po piatich rokoch trvalého pobytu možno požiadať a získať tzv. Wohnbeihilfe. 

Bytový dom sa nachádza v samotnom srdci mesta Hainburg. Do piatich minút máte všetko po ruke – vlaková stanica, zastávka, nákupné centrum, les, ďalej banky, poštu, lekárov, lekárne, kaviarne, reštaurácie, škôlky, školy… Táto prepracovaná novostavba disponuje krásnym nádvorím, výťahom, ďalej plne zariadenou, skutočne veľkou spoločenskou miestnosťou, ktorú môžu obyvatelia využívať na párty, oslavy. Taktiež je tu priestor aj na odloženie bicyklov, respektíve kočíkov.

To najdôležitejšie

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *