Rezervovaný: Štvorizbový dvojpodlažný byt so záhradou, podpivničený, vrátane garáže a parkovacieho miesta

Info o cene v RK

Popis

Na predaj ponúkame krásny, priestranný byt nachádzajúci sa v okrajovej, už plne zastavanej časti Kittsee. Tento byt je súčasťou trojgeneračného rodinného domu, v ktorom sa nachádzajú iba tri obytné jednotky. Samotný byt pozostáva zo štyroch izieb a je celý podpivničený. Jeho súčasťou je veľmi pekná záhrada plná zelene o výmere 95 m2.

Byt TOP 2 má obytnú plochu 116 m2, k tomu prináleží balkón o výmere 15,5 m2, terasa 24,7 m2, už spomínaná záhrada a pivnica o výmere 51 m2. Pivnica sa dá využívať rôznym spôsobom, môže v nej byť súkromné fitnescentrum, sauna, vírivka alebo pracovňa, prípadne špajza alebo sklad. K bytu prislúcha taktiež murovaná garáž (16,4 m2) a prestrešený carport (21,12 m2) priamo na pozemku.

Do bytu sa vchádza cez chodbu 6m2. Na prízemí sa ďalej nachádza toaleta 1,6 m2, kuchyňa s obývačkou 42,65 m2 s východom na terasu a do záhrady. V obývačke je aj komín, je možnosť dobudovať krb.

Na prvom poschodí sa nachádza galéria 6,56 m2, chodba 3,96 m2, kúpeľňa 7,5 m2, samostatné WC 2,2 m2 a tri spálne (18, 13,3 a 13,8 m2).

Dominantou bytu je krásna záhradka plná vzrastlej zelene.

K cene bytu je potrebné pripočítať všetky poplatky spojené s kúpou nehnuteľnosti v Rakúsku, čo je cca 10 %.

Samotný dom bol kolaudovaný v roku 2011. Keďže sa nachádza na rozsiahlejšom pozemku (1532 m2), poskytuje priestor, veľa zelene a hlavne súkromie. Pozemok je celý oplotený, ideálny pre rodiny s deťmi. Sú tu zavedené všetky siete – elektrina, voda, plyn, kanalizácia, internet. Vykurovanie je radiátorové na plyn. V dome je aj klimatizácia značky LG a to v každej miestnosti (kúrenie, chladenie s časovačom).

V pivnici je sprchový kút, umývadlo, radiátory a denné svetlo vďaka svetlíkom. Ďalej je k dispozícii spoločná studňa. Dom je zabezpečený alarmom a videovrátnikom. Terasa je chránená elektrickou markízou.

Dom bol postavený z kvalitných materiálov – obvodové múry sú tehlové 25-30 cm hrúbky (porotherm), zateplenie je 20 cm. Okná su plastové s trojsklom, roletami a sieťkami proti hmyzu.

Za symbolický poplatok je možné využívať rozľahlý vedľajší pozemok, napríklad na záhradkárčenie, na hry pre deti. Aktuálne sa na ňom nachádza menší ovocný sad, môžete si dopestovať zeleninu, ovocie, alebo ho využívať len na oddych.

Sme realitná kancelária špecializujúca sa na rakúsky realitný trh. Sprostredkúvame nielen kúpu a predaj nehnuteľností, ale aj hypotekárne úvery pre Slovákov v niektorej z rakúskych bánk. Prevedieme vás pohodlne a bez stresu celým procesom kúpy, od rezervácie, cez podpis kúpnej zmluvy, až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti.

Lokalita

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.