Štvorizbový dom s krásnou záhradou plnou vzrastlej zelene

349,900€

Popis

Ponúkame na predaj štvorizbový rodinný dom v rakúskej obci Potzneusiedl, len pár kilometrov od slovenských hraníc. Dom bol kolaudovaný v roku 2020 a jedná sa o nízkoenergitickú drevostavbu. Jeho podlahová plocha je 97 m2 a je celý postavený a zariadený v duchu feng shui. V dome sa nachádzajú tri spálne (15,90 m2, 10,55 m2, 12 m2) dve kúpeľne (7,70 m2, 5,00 m2) jedna s vaňou, druhá so sprchovým kútom, samostatné WC s umývadielkom (1,80 m2). V kúpeľni sa nachádza aj infrasauna. Súčasťou domu je aj praktická technická miestnosť (6,20 m2) so vstupom zo záhrady aj z domu. Dominantou celého domu je obývací priestor s kuchynským kútom o výmere 24,20 m2. V obývačke je komín, je teda možné dobudovať krb alebo zapojiť piecku.

V dome sé plastové okná s izolačným trojsklom. Vykurovanie domu je podlahové elektrické, v spálňach sú infrapanely. Dom je napojený na vodu, elektrinu a kanalizáciu. 

Pozemok sa nachádza v tichej, zastavanej ulici. Má výmeru 649 m2 a je jedinečný tým, že majiteľ na ňom zachoval prirodzenu zeleň a vzrastlé stromy. Koniec záhrady vyúsťuje k lúkam a k zalesneným plochám, kam si pohodlne prejdete bránkou na konci záhrady. Pozemok je zaujímavý aj tým, že je mierne svahovitý.

Rakúska obec Potzneusiedl je známa svojimi prírodnými krásami, najmä biotopom v povodí rieky Leitha, ktorá tečie jej katastrom. V obci sa nachádza škôlka, obecný úrad, menšie potraviny. Výborná je dostupnosť na letisko (cca 35 minút autom po diaľnici), ale aj do Bratislavy (cca 20 minútn autom). 

Sprostredkúvame hypotéky v rakúskych bankách, ako aj kompletný právny proces spojený s kúpou, ktorým vás kompletne a bez stresov prevedieme.

Lokalita

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.