Rozostavaný rodinný dom s krásnym veľkým pozemkom vo vyhľadávanej lokalite v Hainburgu

359,000€

Popis

Ponúkame na predaj moderne riešený rodinný dom v meste Hainburg an der Donau. Dom sa nachádza v jednej z najlepších častí mesta a ponúka pokojné a príjemné bývanie v blízkosti prírody a len na skok od Bratislavy. Občianska vybavenosť na vysokej úrovni – všetko v dostupnosti (škôlky, školy, lekári, obchody…)

Dom má celkovú zastavanú plochu o výmere 154,25m2, úžitková plocha je 121,49 m2 a plocha pozemku je naozaj veľkorysá o výmere 960 m2. 

Dom pozostáva z dennej zóny: priestrannej obývačky, kuchyne, jedálenskej časti, pracovne, z technickej miestnosti spojenej s hosťovským WC a kúpeľňou a z oddychovej časti – hlavnej spálne, dvoch ďalších spální a kúpeľňe.

Dom sa aktuálne nachádza v stave dokončenej hrubej stavby, boli osadené kvalitné plastové okná s izolačným trojsklom a je tiež zhotovená strecha. V tejto fáze sú ešte možné niektoré dispozičné zmeny podľa želania nového majiteľa. 

V prípade záujmu klienta ponúkame možnosť dokončiť dom do stavu holodomu (cca 100.000 Eur ) alebo do úplného dokončenia podľa vlastných požiadaviek. 

Pri kúpe nehnuteľnosti v Rakúsku treba rátať aj s povinnými poplatkami cca 10 % ( daň z kúpy nehnuteľnosti, poplatok za kataster, notárske služby, provízia RK).

V prípade záujmu vám sprostredkujeme financovanie v niektorej z rakúskych bánk. Taktiež vieme sprostredkovať dokončenie domu až na kľúč. Pohodlne a bez stresov vás prevedieme celým právnym procesom kúpy.

Pre viac informácií kontaktujte makléra: Silvia Rašková, +421 918 205 525, raskova@forareality.sk

V spolupráci s FORA reality

To najdôležitejšie

Video

Lokalita

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.