Novostavba moderného domu pri jazere na predaj

590,000€

Popis

Ponúkame na predaj veľký, moderne riešený dom pri jazere v rakúskom Parndorfe. Dom má celkovú podlahovú výmeru 176 m2, plocha pozemku je 430 m2. Cena domu v stave holodom je 590 000 eur.

Dom pozostáva z priestrannej obývačky s kuchyňou a jedálenskou časťou (50 m2), z technickej miestnosti spojenej s hosťovským WC, sprchou a umývadlom, vstupnej haly, haly so schodiskom, hlavnej spálne (20 m2), z ktorej je vstup do šatníka a do kúpeľne. Na poschodí sa nachádzajú tri ďalšie spálne (19 m2, 13 m2 a 17 m2) ako aj priestranná kúpeľňa (takmer 9 m2). Na poschodí je tiež východ na terasu s výhľadom na jazero.

Dom sa aktuálne nachádza v stave takmer holodom, boli osadené kvalitné plastové okná s izolačným trojsklom. hotové sú omietky, pokračuje sa so zatepľovaním a fasádou. V tejto fáze je ešte možné vybrať si materiály na dokončenie do štandardu podľa vlastného vkusu.

Cena za dom v dokončení holodom je 590 000 eur. Neváhajte a využite možnosť bývať v najlukratívnej časti Rakúskeho Parndorfu, priamo pri nádhernom jazere. 

Areál Seeresidenzen sa nachádza pred vstupom do Parndorfu. Celý areál je uzatvorený vstupom cez rampu. Každý z domov má prístup k jazeru a podiel na nom ako aj na spoločných plochách.

Výhoda bývania v Parndorfe je najmä z hľadiska vynikajúcej dostupnosti. Máte tu priame diaľničné napojenie do Viedne, Bratislavy (15 minút jazdy autom po diaľnici) a Budapešti. Rovnako pravidelné vlakové spojenie do Viedne aj do Bratislavy (vlak chodí do BA každú hodinu aj cez víkendy, do Viedne každých cca 25 minút).

V Parndorfe je vynikajúca občianska vybavenosť – jasle, škôlka, škola, lekári, lekárne, potraviny, obchody, obľúbený outlet, kino, reštaurácie. Taktiež mnoho možností na šport – vodné športy, cyklistika…

Zabezpečujeme tiež sprostredkovanie úverov v niektorej z rakúskych bánk.

Lokalita

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.