Rezervovaný! Nádherná vila na tichom mieste len 15 minút od Bratislavy na predaj

340,000€

Popis

Ponúkame na predaj nádhernú 5-izbovú vilu  v malebnej rakúskej obci Potzneusiedl, vzdialenej iba 14 km od hraníc so Slovenskom.

Dom disponuje veľkorysou výmerou 224 m2 (vrátane dvojgaráže) a stojí na pozemku o výmere 1044 m2. V dome je 5 izieb. Na prízemí sa nachádza dvojgaráž, technická miestnosť, spálňa/pracovňa, kúpeľna s WC a priestranná obývačka s kuchyňou. Na prvom poschodí 3 spálne, kúpeľňa a šatník. Ďalšia kúpeľňa so šatníkom je súčasťou hlavnej spálne. 

V príprave je aj záhradný domček, ktorý by mohol slúžiť ako hosťovský dom, prípadne manšie fitness so saunou a tiež bazén. Dom je aktuálne v štádiu rozostavanej hrubej stavby. Niektoré dispozičné zmeny sú teda ešte možné. Dokončenie domu sa predpokladá do 5 mesiacov. Hodnota po dokončení je odhadovaná na cca 690 000,— , náklady na dokončenie však môžu byť aj nižšie – v závislosti od náročnosti klienta pri výbere materiálov a vybavenia.

V dome je plánované vykurovanie vzduch – voda, v dome môže byť aj krb či klimatizácia. 

Bezprostredné okolie domu je veľmi príjemné a tiché. Pri dome sa nachádza lesík a rieka Leitha. 

Obec Potzneusiedl disponuje príjemnou občianskou vybavenosťou – nachádza sa tu škôlka, lekár, banka… Priamo v Potzneusiedl, alebo v jeho okolí, sa nachádzajú vynikajúce možnosti na šport či relax v prírode.

Veľkou výhodou tejto tichej obce je jej poloha a najmä priame napojenie na diaľnicu spájajúcu Viedeň (30 minút) a Bratislavu (15 minút), ako aj nákupné možnosti v Parndorfe (10 minút), Bruck an der Leitha (10 minút) alebo Kittsee (10 minút).

Pri kúpe nehnuteľnosti v Rakúsku treba rátať aj s povinnými poplatkami: 3,5 % daň z kúpy nehnuteľnosti, 1,1 % poplatok za kataster a cca 2 % poplatok za notárske služby. Provízia RK je 3,6 %. 

Vieme sprostredkovať nielen kúpu, ale aj financovanie nehnuteľnosti v rakúskych bankách. Možné je tiež financovanie formou bezúčelového hypotekárneho úveru v niektorej zo slovenských bánk.

Zabezpečíme aj výstavbu vašej nehnuteľnosti – od projektu, stavebného povolenia, samotnú stavbu, cez poistenie až po kolaudáciu. 

Poskytujeme komplexné poradenstvo a servis ohľadne bývania v Rakúsku, prihlásime vás na trvalý pobyt, vybavíme rakúske zdravotné kartičky…

To najdôležitejšie

Zdieľaj

Share