Luxusný rodinný dom v Gattendorfe na predaj

230,000€

Popis

Na predaj ponúkame luxusný rodinný dom o výmere 139 m2 v príjemnej rakúskej dedine Gattendorf. Cena za stavbu je 230 000,–.

Dom má výborné dispozičné riešenie a celkovú úžitkovú plochu 139 m2. Pozemok k domu má 324 m2, pričom zastavaná plocha domu tvorí 111 m2.  

Na prízemí domu sa nachádza priestranná vstupná hala so vstupom do šatníka, technická miestnosť s hosťovským WC, sprchou a umývadlom, pracovňa/hosťovská izba (9,5 m2), ďalej priestranná kuchyňa (15,7 m2) so špajzou, jedálenskou a obývacou časťou (39 m2) s východom na juhozápadne orientovanú terasu o výmere takmer 19 m2.

Na poschodí sa nachádzajú tri spálne (11 m2, 10,6 m2 a 12, 6 m2), kúpeľňa s WC vaňou, sprchovým kútom a umývadlom (6,3 m2) a šatník prislúchajúci jednej zo spální o výmere 3,2 m2. Z hlavnej spálne ako aj z ďalšej izby je vchod na dve priestranné terasy 18 m2.

Pred domom je pohodlné parkovanie pre 2 autá. Na pozemku je možnosť vybudovať aj bazén (už zahrnutý v stavebnom povolení). Dom má tehlovú konštrukciu, okná sú plastové s trojsklom. 

Cena za poldom s pozemkom je 230 000,– vo fáze nedokončenej hrubej stavbe.

Dom bude komplet pripojený na mestský vodovod a kanalizáciu. V dome bude zavedená elektrina. Možnosť vysokorýchlostného internetu, káblovej televízie… Vykurovanie celého je podľa energetického certifikátu naplánované ako podlahové, elektrické.

Aktuálne je dom v štádiu prebiehajúcej hrubej stavby, niektoré menšie dispozičné alebo iné zmeny sú teda ešte možné.

Gattendorf je dedina s príjemnou občianskou vybavenosťou a vynikajúcou dostupnosťou nielen do Bratislavy, ale aj Viedne či Budapešti. Gattendorf je s Bratislavou spojený priamo diaľnicou a do Bratislavy Vám to autom potrvá necelých 20 minút. Môžete ísť aj vlakom, ktorý premáva každú hodinu z Bratislavy, cez Gattendorf až do Viedne a naspäť. V dedine sa nachádzajú škôlka, škola, potraviny, pošta, banka, lekár, reštaurácie. Okolie Gattendorfu je krásne, ponúka možnosti na rôzne voľnočasové aktivity, ako napríklad cyklistiku, prechádzky, či rybárčenie.

Naša RK zabezpečuje nielen sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností v Rakúsku, ale zabezpečujeme aj financovanie nehnuteľností, respektíve výstavby nehnuteľnosti. Spolupracujeme s viacerými rakúskymi bankami, ktoré poskytujú hypotéky aj občanom SK. Samozrejmosťou je, že vám vybavíme celý právny servis spojený s kúpou nehnuteľnosti. Taktiež poskytujeme komplet servis spojený s prihlásením trvalého pobytu, zdravotného poistenia, pomôžeme tiež v komunikácii s úradmi.

To najdôležitejšie

Video

Zdieľaj

Share