Luxusný dom pri jazere na predaj

590,000€

Popis

Ponúkame na predaj veľký moderne riešený dom pri jazere v rakúskom Parndorfe. Dom má celkovú podlahovú výmeru 176 m2, plocha pozemku je 430 m2. Cena komplet dokončeného domu na kľúč je 620 000 eur.

Dom pozostáva z priestrannej obývačky s kuchyňou a jedálenskou časťou (50 m2), z technickej miestnosti spojenej s hosťovským WC, sprchou a umývadlom, vstupnej haly, haly so schodiskom, hlavnej spálne (20 m2), z ktorej je vstup do šatníka a do sprchy. Na poschodí sa nachádzajú tri ďalšie spálne (19 m2, 13 m2 a 17 m2) ako aj priestranná kúpeľňa (takmer 9 m2). Na poschodí je tiež východ na terasu.

Dom sa aktuálne nachádza v stave hrubej stavby, boli osadené kvalitné plastové okná s izolačným trojsklom. V tejto fáze sú teda ešte možné niektoré dispozičné zmeny podľa želania nového majiteľa. 

Cena za dom v dokončení holodom je 590 000 EUR. Neváhajte a využite možnosť bývať v najlukratívnej časti Rakúskeho Parndorfu, pri jazere. 

Areál Seeresidenzen sa nachádza pred vstupom do Parndorfu. Celý areál je uzatvorený so vstupom cez rampu. Každý z domov má prístup k jazeru. 

Výhoda bývania v Parndorfe je najmä z hľadiska vynikajúcej dostupnosti. Máte tu priame diaľničné napojenie do Viedne, Bratislavy (15 minút jazdy autom po diaľnici) a Budapešti. Rovnako pravidelné vlakové spojenie do Viedne aj do Bratislavy (vlak chodí každú hodinu aj cez víkendy).

V Parndorfe je vynikajúca občianska vybavenosť – jasle, škôlka, škola, lekári, lekárne, potraviny, obchody, obľúbený outlet, kino, reštaurácie. Taktiež mnoho možností na šport – vodné športy, cyklistika…

Zabezpečujeme sprostredkovanie kompletného právneho servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti v Rakúsku. Taktiež sprostredkujeme financovanie hypotekárnym úverom v niektorej z rakúskych bánk, preklady a tlmočenie.

Lokalita

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.