Rezervovaný! Šesťizbový rodinný dom v Nickeldsorfe na predaj

359,000€

Popis

Ponúkame vám na predaj pekný, svetlý a hlavne priestranný 6-izbový rodinný dom v rakúskej obci Nickelsdorf.

Dom je aktuálne v štádiu holodom. Jeho výmera je 187,24 m2 obytnej plochy. Krásny pozemok uprostred zelene má 406 m2.

K prednostiam tohto domu patrí nielen veľmi pekná lokalita a pozemok, ale aj jeho vynikajúca dispozícia. Prízemie domu pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej technickej miestnosti s práčovňou, samostatného WC, spálne (15,04 m2), šatníka (7,14 m2) a kúpeľne (6,10 m2). Dominantou prízemia je obývačka s kuchyňou, ktorá má výmeru takmer 53 m2.

Na poschodí sa nachádzajú tri spálne (18 m2, 17,39 m2, 15,63 m2), hosťovská (13,10 m2).  kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, toaletou a tiež šatník.

K dispozícii sú aj voľné plochy ideálne na posedenie a relax. Plocha balkónov a terás na poschodí tvorí vyše 20 m2. Priestranná je aj terasa so vstupom z obývačky a spálne na prízemí, ktorá má 37 m2.

Dom sa predáva v štádiu holodom. Cena za holodom je 359 000 eur. V cene je aj kolaudácia. Je tiež možnosť dokončiť dom do stavu na kľúč. Odhadované náklady na dokončovacie práce sú cca 39 000 eur.

Dom je postavený z kvalitných materiálov – tehla Wienerberger 30 cm, zateplenie 15 cm. Vykurovanie domu je podlahové systémom tepelného čerpadla vzduch – voda. Dom je napojený aj na chladenie, ovládanie je cez smartphone. Boli osadené kvalitné plastové okná s izolačným trojsklom a bezpečnostnými sklami. Dom je napojený na vodu, elektrinu, kanalizáciu, možnosť napojenia na internet, TV.  Nášľapová protihlukové a tepelná izolácia na poschodí, internetový a satelitný rozvod v každej miestnosti. Strecha – Fatrafol so zárukou 10 rokov. Súčasťou domu bude aj videovrátnik, každá miestnosť disponuje ambientným osvetlením. Možnosť parkovania 2 áut na pozemku a je tu priestor aj na prístrešok pre jedno auto. Bezproblémové parkovanie je aj pred domom.  

Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Radi vás týmto krásnym domom osobne prevedieme.

Obec Nickelsdorf je známa najmä pre svoje vynikajúce diaľničné napojenie na Viedeň, Budapešť, ale aj Bratislavu. Obec má veľmi slušnú infraštruktúru. Nachádzajú sa tu jasle, škôlka, škola, potraviny, pošta, banka, čerpacia stanica, reštaurácie a rôzne firmy ponúkajúce obchod či služby. Nickelsdorf je priamou vlakovou dopravou napojený na Viedeň a na Budapešť. 

Zabezpečujeme sprostredkovanie kompletného právneho servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti v Rakúsku. Taktiež sprostredkujeme financovanie hypotekárnym úverom v niektorej z rakúskych bánk, preklady a tlmočenie.

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *