Šesťizbová novostavba rodinného domu na predaj. Priamo v zastavanej časti Kittsee

570,000€

Popis

Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom v Kittsee vo fáze tesne pred dokončením. Dom sa nachádza priamo v dedine, teda v už plne zastavanej časti Kittsee. Na vlakovú stanicu, ktorá spája Kittsee s Bratislavou a Viedňou je to peši iba niekoľko minút.

Dom má podlahovú plochu krásnych 197 m2. Plocha pozemku je 529 m2. Prízemie domu je tvorené vstupnou halou, halou so schodiskom, kuchyne s jedálňou (25 m2) a obývačkou (32 m2), pričom kuchyňu a jedáleň je možné od obývačky oddeliť, ale aj prepojiť. Ďalej sa na prízemí nachádza spálňa, respektíve pracovňa (16 m2), šatník (4 m2), samostatné WC s umývadlom a technická miestnosť.

Na poschodí sa nachádzajú 4 priestranné spálne, 2 šatníky a dve kúpeľňe s WC.

Cena domu dokončeného vrátane štandardov (interiérové dvere, podlahy, sanita, obklady, oplotenie, úprava terénu, terasa a carport) je 570 000 eur.

Dom je aktuálne v štádiu pred dokončením do fázy holodom.

Kittsee je veľmi obľúbené miesto na bývanie pre Slovákov. Dedina má nielen vynikajúce spojenie s Bratislavou a Viedňou (vlakom aj po diaľnici), ale aj výbornú občiansku vybavenosť – sú tu jasle, škôlka, škola, pošta, banka, potraviny, obchodné centrum, nemocnica, lekári, lekáreň, reštaurácie.

Naša RK zabezpečuje nielen sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností v Rakúsku, ale zabezpečujeme aj financovanie kúpy, respektíve výstavby nehnuteľnosti. Spolupracujeme s viacerými rakúskymi bankami, ktoré poskytujú hypotéky aj občanom SK. Taktiež poskytujeme komplet servis spojený s prihlásením trvalého pobytu, zdravotného poistenia a pomôžeme tiež v komunikácii s úradmi. 

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *