K nasťahovaniu! Trojizbový byt vo Viedni s veľkou terasou a kúskom vlastnej zelene

606,000€

Popis

Ponúkame Vám možnosť exkluzívneho bývania v jednej z najkrajších častí Viedne. V ponuke máme celkovo osem bytov určených na predaj, z toho šesť trojizbových, jeden dvojizbový a jeden štvorizbový, ktoré sú súčasťou moderného bytového domu nachádzajúceho sa vo veľmi vyhľadávanej časti Viedne, v časti Penzing. 

V okolí bytového domu je zástavba rodinnných domov a priamo pred bytovým domom sa nachádza krásny lesopark. Penzing patrí k najzelenším štvrtiam Viedne, pričom si zachováva vynikajúcu infraštruktúru. V blízkosti nájdete škôlky, školy, nákupné možnosti, možnosti zábavy, gastro, ale taktiež je tu výborné dopravné spojenie s ostatnými časťami Viedne, a to metrom (U4), električkou alebo autobusmi. Unikátna lokalita bytového domu sľubuje tiché bývanie a výhľad na les, pričom ste stále súčasťou pulzujúceho veľkomesta.

Dom má celkovo 10 bytových jednotiek, 22 pohodlných parkovacích miest v podzemí, z toho dve s nabíjacou stanicou pre elektroauto a výťah. Jedno parkovacie státie je v sume 32 000 eur. 

Byty sú už dokončené do úplného štandardu a každý má buď balkón, terasu alebo záhradku, respektíve kombináciu viacerých týchto oddychových častí.

Ďalšie vymoženosti bytov:
podlahové kúrenie s ovládaním v každej miestnosti
drevohliníkové okná s izolačným trojsklom
bezpečnostné dvere
videovrátnik
drevené parkety, kvalitná dlažba, podlahy terás z exotického dreva cumaru
príprava na klimatizáciu, v strešných bytoch klimatizácia v každej miestnosti je už v cene, vonkajšie klimatizačné jednotky budú umiestnené v suteréne
pri terasách a balkónoch prívod vody s nezámrzným kohútikom, jedna elektrická zásuvka, osvetlenie
ku každému bytu je pivnica.

Z ponuky bytov vyberáme trojizbový byt TOP 4 s veľkou terasou a kúskom vlastnej zelene. Obytná plocha bytu je 75,55 m2 a pozostáva z obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou o výmere 26,87 m2, izby o výmere 12,10 m2, spálne (16,74 m2), ďalej z kúpeľne (4,99 m2), samostatného WC (2,20 m2), chodby (9,93 m2) a komory (2,72 m2). Plocha balkónu je 9,64 a plocha terasy 20,37 m2. Zelené plochy majú výmeru 4,05 m2.

Bytový dom je aktuálne už dokončený a čaká na nasťahovanie nových majiteľov.

Ak sme Vás oslovili, neváhajte a dohodnite si s nami termín obhliadky.

Zabezpečujeme sprostredkovanie kompletného právneho servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti v Rakúsku. Taktiež sprostredkujeme financovanie hypotekárnym úverom v niektorej z rakúskych bánk, preklady a tlmočenie.

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *