K nasťahovaniu! Krásny trojizbový byt s veľkou terasou a výhľadom na les priamo vo Viedni

668,000€

Popis

Ponúkame Vám možnosť exkluzívneho bývania v jednej z najkrajších častí Viedne. V ponuke máme celkovo osem bytov určených na predaj, z toho šesť trojizbových, jeden dvojizbový a jeden štvorizbový, ktoré sú súčasťou moderného bytového domu nachádzajúceho sa vo veľmi vyhľadávanej časti Viedne, v časti Penzing. 

V okolí bytového domu je zástavba rodinnných domov a priamo pred bytovým domom sa nachádza krásny lesopark. Penzing patrí k najzelenším štvrtiam Viedne, pričom si zachováva vynikajúcu infraštruktúru. V blízkosti nájdete škôlky, školy, nákupné možnosti, možnosti zábavy, gastro, ale taktiež je tu výborné dopravné spojenie s ostatnými časťami Viedne, a to metrom (U4), električkou alebo autobusmi. Unikátna lokalita bytového domu sľubuje tiché bývanie a výhľad na les, pričom ste stále súčasťou pulzujúceho veľkomesta.

Dom má celkovo 10 bytových jednotiek, 22 pohodlných parkovacích miest v podzemí, z toho dve s nabíjacou stanicou pre elektroauto a výťah. Jedno parkovacie státie je v sume 32 000 eur. 

Byty sú dokončené do úplného štandardu a každý má buď balkón, terasu alebo záhradku, respektíve kombináciu viacerých týchto oddychových častí.

Ďalšie vymoženosti bytov:
podlahové kúrenie s ovládaním v každej miestnosti
drevohliníkové okná s izolačným trojsklom
bezpečnostné dvere
videovrátnik
drevené parkety, kvalitná dlažba, podlahy terás z exotického dreva cumaru
príprava na klimatizáciu, v strešných bytoch klimatizácia v každej miestnosti je už v cene, vonkajšie klimatizačné jednotky budú umiestnené v suteréne
pri terasách a balkónoch prívod vody s nezámrzným kohútikom, jedna elektrická zásuvka, osvetlenie
ku každému bytu je pivnica.

Z ponuky bytov vyberáme trojizbový byt TOP 6 s veľkou terasou. Obytná plocha bytu je 76,80 m2 a pozostáva z obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou o výmere 25,95 m2, izby o výmere 13,21 m2, spálne (14,14 m2), ďalej z kúpeľne (7,24 m2), samostatného WC (1,88 m2), chodby (8,39 m2) a haly (5,99 m2). Plocha terasy je 22,06 m2 a plocha balkónu 9,26 m2.

Bytový dom je aktuálne už dokončený. 

Ak sme Vás oslovili, neváhajte a dohodnite si s nami termín obhliadky.

Zabezpečujeme sprostredkovanie kompletného právneho servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti v Rakúsku. Taktiež sprostredkujeme financovanie hypotekárnym úverom v niektorej z rakúskych bánk, preklady a tlmočenie.

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *