Jedinečná novostavba rodinného domu v Kittsee v priamom susedstve so zámkom

398,000€

Popis

Snívate o vlastnom dome, modernom, priestrannom, s garážou, vlastnou záhradou a dokonalým výhľadom? O dome, ktorý postačí aj pre viacčlenú rodinu a ešte zostane priestor aj na hosťovskú alebo pracovňu? O priestore, ktorý sa prispôsobí každej vašej životnej etape? S tromi kúpeľňami, priestrannou obývačkou s kuchyňou, s pohodlným parkovaním pre vás aj pre vašu návštevu?  Navyše v mieste s výbornou občianskou vybavenosťou? O dome, ktorý je na tichšej ulici, ale zároveň  má blízko k nákupným možnostiam, zábave, prírode, športovému vyžitiu a kulinárskym zážitkom? Ktorý spája slovenskú a rakúsku metropolu, či už vlakom alebo autom?  O dome, z ktorého výhľad z okien Vám vzdy vezme dych?

Máme pre vás na predaj štyri rodinné domy, ktoré priamo susedia so starým zámkom s nádhernými vzrastlými stromami. 

Ide o dva dvojdomy, každý z nich má obytnú plochu 181 m2, plocha garáže tvorí 21,88 m2, plocha pozemku 403 m2, zastavaná plocha domu je 135 m2. Samotná záhrada má 207 m2 a terasa 34,80 m2. Pred domom je este p na parking o výmere 35,4 m2.

Na prvom podlaží rodinného domu sa nachádza vstupná predsieň, chodba, toaleta alebo aj kúpeľňa, pracovňa, špajza alebo odkladací priestor, garáž a priestranná obývačka s kuchyňou.

Poschodie tvoria chodba, tri spálne, dve kúpeľne, šatník, technická miestnosť a loggia.

Dom je vykurovaný podlahovým kúrením na báze tepelného čerpadla vzduch – voda. V dome je príprava na klimatízáciu, žalúzie, príprava na zapojenie krbovej vložky, okná su plastové, päťkomorové s trojsklom otváravo-sklopné. Na prízemí domu je okno z obývačky hlíníkové.

Cena domu v štádiu holodom je 398 000 eur. Domy sú tesne pred dokončením, je možné inštalovať interiér na kľúč.

Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte a dohodnite si s nami termín obhliadky.

Poskytujeme nielen realitný servis, ale aj služby spojené s financovaním kúpy nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými bankami nielen na Slovensku, ale aj v Rakúsku.  Taktiež zabezpečujeme kompletný servis spojený s trvalým pobytom v Rakúsku.

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *