Dvojizbový byt v Kittsee na predaj

111,000€

Popis

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC, priestrannej kúpeľne s vaňou, sprchovým kútom a umývadlom, obývačky spojenej s kuchyňou, zo spálne a komory. Z obývačky je vstup na priestranný balkón. V spálni je umiestnený rolldor po celej dĺžke steny. Hneď vedľa spálne je komora. V prípade potreby je možnosť o túto komoru zväčšiť spálňu. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí a je súčasťou komplexu obytných domov. 

Byt je celkovo veľmi dobre udržiavaný. Sú tu plastové okná s izolačným dvojsklom a sieťkami proti hmyzu. Vykurovanie bytu je centrálne, radiátorové. V obývačke sa nachádza krb. K bytu prislúcha aj pivnica o výmere 15 m2 a vonkajšie parkovacie miesto. Výmera bytu bez balkóna je 62 m2.

Ide o 11- ročnú stavbu trojpodlažného bytového domu. Veľmi príjemné bývanie, udržiavaný bytový dom, milí susedia, dostatok zelene, vo výbornej centrálnej lokalite v Kittsee. Byt je voľný ihneď. Aktuálne sa byt nachádza už vo fáze možnosti odkupu do osobného vlastníctva. Je však možnosť pokračovať v družstevnom nájme. Pri odkupe alebo pokračovaní v družstevnom nájmä je potrebné splĺňať podmienku zamestnania a/alebo trvalého pobytu v Rakúsku. 

Ak vás naša ponuka zaujala, dohodnite si s nami obhliadku.

V prípade záujmu o odkup do osobného vlastníctva vieme pre vás zabezpečiť aj sprostredkovanie hypotéky. Taktiež vieme zabezpečiť sprostredkovanie financovania odstupného v prípade, že o odkup nebudete mať záujem.

To najdôležitejšie

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *