Dvojizbový byt v Hainburgu na predaj

105,000€

Popis

Na predaj ponúkame dvojizbový byt v rakúskom prihraničnom meste Hainburg an der Donau. Byt má rozlohu 53 m2 a pozostáva z dvoch hlavných miestností, kúpeľne, samostatného WC a komory. Kuchyňa s jedálňou má výmeru 21 m1, obývačka 24 m2, kúpeľňa 3,5 m2, ďalej komora 1,1 m2 a WC 1,07 m2. K bytu prislúcha aj pivnica o výmere 7 m2 nachádzajúca sa v suteréne bytového domu.

V byte sa nachádza funkčná kuchynská linka, chladnička, jedálenský stôl. V kúpeľni je sprchový kút, umývadlo, kúpeľňový nábytok a práčka. Kúpeľňa má okno.

Orientácia bytu je do ulice a zo spálne do príjemného tichého dvora.

Okná v byte sú plastové, vykurovanie elektrické. V byte je komín, je teda možnosť pripojiť piecku, respektíve vybudovať krb. V byte je úplne nová plávajúca podlaha.

Byt sa nachádza na vyvýšenom 1. nadzemnom podlaží s možnosťou vstupu priamo z ulice, vďaka čomu z bytu môže vzniknúť atraktívny obchodný priestor. Parkovanie v blízkosti bytu je absolútne bezproblémové.

Byt je kúpou ihneď voľný.

V absolútnej blízkosti bytu je materská škola a zastávka autobusu.  V pešej dostupnosti sú obchody, reštaurácie, banky, lekári, lekáren, škola, pošta. Mesto Hainburg disponuje vynikajúcou občianskou vybavenosťou.

Zabezpečíme pre vás kompletný právny servis spojený s kúpou bytu v Rakúsku, prípadne aj jeho financovanie prostredníctvom hypotéky. 

To najdôležitejšie

Zdieľaj

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *